Snížení kriminality na Českobrodsku je náš primární cíl, nehodláme čekat až na nás přijde řada.

KRIMI MIX PDF Tisk Email

KRIMI MIX: Dva muži a mladá žena způsobili škodu za sedm milonů

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek Autor: Deník/ Jan Vraný

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavě+jších kriminálnch případů z Kolínska.

Dva muži a mladá žena způsobili škodu za sedm milonů

Kolínsko – Kolínští kriminální policisté se v uplynulých dnech zabývali případem krádeže, ale také ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení.

Dva muži jeden devětadvacetiletý a druhý o čtyři roky starší, tedy třiatřicetiletý a k nim ještě mladičká třiadvacetile­tá žena.

Tento zlodějský trojlístek je trestně stíhán právě za krádeže, poškozování cizí věci, zločin poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení, přesněji řečeno transformátorové stanice elektrického vedení. Trojice v průběhu tohoto roku na Kolínsku odcizila transformátorový olej a zároveň svým jednáním také poškodila transformátorové stanice elektrického vedení s následným přerušením dodávky elektrické energie. Svým jednáním nad rámec zákona způsobili všichni tři pachatelé škodu, která dosahuje téměř sedmimilionové hranice. Mužům i mladé ženě v současné době hrozí trest odnětí svobody až na šest let.

Žádal v bance o úvěr a podváděl při tom

Český Brod – Pětadvacetiletý muž je podle oddělení hospodářské kriminality podezřelý z podvodu. Pachatel měl podvádět, když sjednával v českobrodské pobočce banky žádost o úvěr. Do žádosti uvedl nepravdivé údaje. Ty se týkaly zaměstnavatele a výše příjmu. Mladíkovi teď místo sjednaného úvěru hrozí, že si pobude za mřížemi. Podle Věry Žídkové, mluvčí kolínských policistů, může mladík dostat trest v rozmezí jednoho roku až pěti let.

Fyzicky napadl muže zákona

Českobrodsko – Čtyřiatřicetiletý muž má na triku násilí proti úřední osobě a hrozí mu až čtyřletý trest odnětí svobody. Pachatel na návsi před restaurací fyzicky napadl zakročujícího policistu.

Autor: Lucie Mašínová

 

Kompletní článek ZDE


AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Neděle, 13 Leden 2013 13:48
 

www.facebook.com/ceskobrodak

Mail: info@ceskobrodak.cz

GSM: 774 200 158

GSM: 739 749 197