Na náměstí v Brodě straší.

Pošli poznatek

Pošlete nám Váš poznatek

Tento projekt občanského sdružení může pozitivně přispět ke změně bezpečnostní situace v Českém Brodě. Bez patřičných informací nemohou orgány činné v trestním řízení efektivně pracovat (policie, státní zastupitelstvo, soud). Proto apelujeme na všechny spoluobčany, aby nebyli lhostejní vůči svému okolí a aktivně se zapojili do řešení stávající situace. Je zapotřebí včas hlásit podezřelé události a oznamovat poznatky týkající se trestné činnosti. Pokusme se společně o obnovu občanské a sousedské solidarity a dalších základních principů přispívajících k všeobecné bezpečnosti a veřejnému pořádku.

Veškerá podezření z trestné činnosti oznamujte osobně, telefonicky či písemně na zdejším Obvodním oddělení policie ČR v Českém Brodě (příp. Městské policii Český Brod) nebo na lince 158.

Nechcete-li z nějakého důvodu kontaktovat policii přímo, napište nám poznatek na email: poznatek@ceskobrodak.cz nebo nás kontaktujte telefonicky.

JAKO DALŠÍ MOŽNOST NABÍZÍME TENTO ANONYMNÍ FORMULÁŘ:

V případě, že poskytnete anonymní sdělení, je Vaše totožnost plně chráněna a nelze ji dohledat. Při využití anonymního oznámení prosíme o velice podrobný popis celé věci, popř. o pozdější doplnění nově zjištěných skutečností.

Poznatky bude zpracovávat bezpečnostní tým Českobroďáka a dále tyto postupovat patřičným orgánům. Podpořte nás a my pomůžeme Vám. Děkujeme.

Generated with Mad4Joomla Mailforms Version 1.2
Předmět:
Poznatek:

www.facebook.com/ceskobrodak

Mail: info@ceskobrodak.cz

GSM: 774 200 158

GSM: 739 749 197