Seznamte se s heroinem dřív než Vaše dítě! Prevence a znalost drogové problematiky může zachránit i jeho život.

Zátah na drogy v Českém Brodě PDF Tisk Email

Dne 5. října 2011 byl v ranních hodinách v Českém Brodě proveden zátah proti drogovým dealerům, kteří dlouhodobě distribuují „tvrdé drogy“ na území Českobrodska. Na mnoha místech bylo vidět policejní vozidla, v nočních hodinách zasahovala zásahová jednotka, speciální pořádková jednotka, vrtulník, pracovníci Inspekce Policie ČR, kriminalisté KŘP Středočeského kraje a další. Během akce se zatýkalo i mimo Český Brod, a to v řadách policie, jejichž několik členů mělo být napojeno na drogový gang.

Českobroďák děkuje všem zúčastněným složkám, které tímto zásahem výrazně pomohly Českému Brodu a jejich obyvatelům v boji proti kriminalitě a drogám.

Teď musíte pomoci i Vy spoluobčané. Buďte všímaví vůči svému okolí, oznamujte obdobnou a jinou trestnou činnost na linku 158 nebo napište poznatek (i anonymní) alespoň nám a my tyto informace předáme dál. Policisté, kteří jsou podezřelí ze spolupráce s distributory pervitinu a heroinu, jsou mimo službu a hlavní organizátor je ve vězení, kde tentokrát zůstane dlouho. Upozorňujeme spoluobčany, že mezi zadrženými policisty nebyl žádný z Obvodního oddělení policie ČR Český Brod a rovněž nikdo z Městské policie Český Brod, čehož si jako občanské sdružení Českobroďák velice ceníme! Pojďme nyní naší místní a osobní znalostí problematiky pomoci Policii České republiky a ukažme drogovým dealerům a dalším kriminálníkům, že jim Český Brod nepatří, že je tu nechceme! Na středeční zátah je třeba navázat, je to věc nás všech. Přidejte se a pomožte v tomto boji, sdělujte své poznatky! Víte o dalších místech, kde se vyrábí a prodávají drogy? Víte, kteří dealeři je prodávají či dříve prodávali a komu? Jména, přezdívky, místa, čas, RZ vozidel, čísla telefonů, fotky, videa apod. Nebojte se, nemusíte svědčit, ale oznamujte to!  

Další podrobnosti zveřejnil Kolínský deník.

Detailní článek - Kolínský deník - Policisté poskytovali dealerům drog kompletní služby

Článek - Novinky.cz - Kolínští policisté dostávali dárky za práci pro drogové podsvětí

CIMG3901-web CIMG3903-web

Reportáž TV NOVA 5.10.2011 (začátek v čase 10:33min.) ZDE

Reportáž TV PRIMA 6.10.2011 (začátek v čase 02:02min.) ZDE

Reportáž ČT - Události v regionech 6.10.2011 (začátek v čase 10:13min.) ZDE !!!

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Čtvrtek, 08 Listopad 2012 21:41
 

www.facebook.com/ceskobrodak

Mail: info@ceskobrodak.cz

GSM: 774 200 158

GSM: 739 749 197