Jednotlivce nikdo neposlouchá, ale skupinu již musí.

Vzdělávání PDF Tisk Email

Zabýváme se  pořádáním přednášek, besed, školení a kurzů. Tématika různá, dle kvalifikace přednášejících, vyučujících a instruktorů.

Pořádáme:

Kurzy první pomoci pro děti a dospělé.Kurzy byly prezentovány a realizovány ve školských zařízeních v Českém Brodě. Aktuálně připravujeme kurzy pro školy i širokou veřejnost. Více informací naleznete ZDE.

Protidrogové přednášky Národní protidrogové centrály SKPV. Přednášky jsou pracovníky NPC a dalšími odborníky realizovány ve školách, v Muzeu policie ČR, v rámci jednorázových akcí sdružení. Podrobnosti ZDE.

Besedy na téma bezpečnost, ochrana zdraví a majetku. Již jsme uskutečnili obdobnou besedu a další jsou plánovány.

Semináře sebeobrany pro ženy. Průběžně jsou připravovány Semináře sebeobrany pro ženy, a to v rámci Community policing. Více informací naleznete ZDE.

Školení bezpečnostních sborů a dalších. Možnost zprostředkování odborného proškolení policistů, pracovníků úřadů a jiných, a to v rámci Community policing a v různých oblastech bezpečnosti.    

 

Máte-li zájem o některý z výše uvedených programů nebo o vedení vlastního vzdělávacího programu v rámci občanského sdružení Českobroďák, kontaktujte nás telefonicky nebo na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


 

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Pátek, 08 Srpen 2014 22:19
 

www.facebook.com/ceskobrodak

Mail: info@ceskobrodak.cz

GSM: 774 200 158

GSM: 739 749 197