Seznamte se s heroinem dřív než Vaše dítě! Prevence a znalost drogové problematiky může zachránit i jeho život.

Maxim
Maximuv report 1 PDF Tisk Email

Maximuv REPORT - 1

Na Simply the Best se podařilo pro Maxima Petra Čejkovská vybrat neuvěřitelných 54 000! Velký díky všem, co přispěli a organizátorům - Petr Lamač a Lukáš Lukas Bodyy, strašně moc si vážím, že jste to pro Maxima udělali. Díky, díky, díky! A teď jdeme dál makat pro ty, kteří pomoc také potřebujou a to jsou mí onkoláčci.  

ZDROJ: Lenka Bartáková

simply the best 2017 maxim

 Roční akce na finanční podporu malého nemocného Maxima je u konce. Od nového majitele kytary Maxim dostal 120 100 korun, od Vás, kteří jste naplnili sbírku, krásných 73 185 korun. Čistých 193 285 korun poskytne Maximovi kvalitnější život! 

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové — která akci zaštítila, Aukro — které poskytlo prostror k aukci, Kytary, jež dali nástroji prostor k vystavení, ti všichni do toho šli bez procent pro sebe. Také všichni lidé, kteří se zapojili, to dělali z dobré vůle.


Ještě jednou Vám všem Maxim děkuje.
332
P.S. na kytaru se podepsal i Hurvínek:)) 

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Středa, 28 Červen 2017 10:55
 
Kytara Honzy Homoly byla vydražena PDF Tisk Email

Kytara Honzy Homoly byla vydražena za více než 120 tisíc korun

Karel Souček, 17. 05. 2017
Dobrá věc se podařila. Zpěvák a kytarista Honza Homola ze skupiny Wohnout vydražil svou kytaru na pomoc těžce nemocnému Maximkovi. Dražba kytary opatřené podpisy slavných osobností vynesla 120 100 korun. Pro ty, kteří se dražby nemohli zúčastnit, byla zřízena sbírka, která již nyní čítá přes 60 000 korun. Vybrané peníze poslouží na nákup zdravotních potřeb, které ulehčí Maximkovi a jeho rodině život. Celý projekt zaštítil Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové (VDV).

Šestiletý Maximek trpí Mabry syndromem, který byl dosud diagnostikován pouze 10 dětem na světě. Zúžení dýchacích cest, porucha polykání, která vyžaduje dodávání potravy sondou přímo do žaludku, nefunkčnost tlustého střeva, epilepsie, ochablé svalstvo a mnoho dalšího je dennodenním trápením tohoto chlapce a jeho rodiny.

kytara pro Maxima prodej

Honza Homola se rozhodl chlapci pomoci a inicioval projekt Kytara pro Maxima, jehož principem byla dražba kytary Jolana RK 130. Ta „prožila" dva roky koncertováním po celé republice. Během té doby se na ní podepsalo mnoho známých osobností včetně kardiochirurga Jana Pirka, dnes již zesnulého kytaristy Radima Hladíka, zpěvačky Evy Pilarové, režiséra Jakuba Koháka, herce Vojty Kotka, členů kapely Chinaski, Monkey Business, Čechomor a mnoha dalších. Unikátní kytara již má svého nového majitele – koncem dubna se uskutečnila její dražba, která vynesla 120 100 korun.

„O Maximovu kytaru se v závěru pralo patnáct zájemců. Jeden z nich se stal hrdým majitelem a já věřím, že mu kytara bude dělat radost. Těm ostatním třeba unikla jen o vlásek, ale takový už je život. Jen to, že se díky jejich zájmu částka vyšplhala tak vysoko, je důvod k radosti. Vždyť hlavním mottem tohoto počinu bylo usnadnit nemocnému Maximovi žití na naší krásné planetě," říká Honza Homola, který 11. května osobně předal kytaru novému majiteli.

ZDROJ: http://www.hudebniknihovna.cz/kytara-honzy-homoly-byla-vydrazena-za-vice-nez-120-tisic-korun.html

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Pondělí, 05 Červen 2017 12:55
 
ADOPTUJ SI SVÉHO MEDVÍDKA - PRO MAXIMA PDF Tisk Email

ADOPTUJ SI SVÉHO MEDVÍDKA - PRO MAXIMA

Byla jednou jedna (pra)babička Drahuška a ta měla klubíčka. Jednoho dne se rozhodla poslat klubíčka do světa.
Klubíčka se dokutálela k jiné babičce.
A Nová(kovic) babička dostala nápad ….. s pomocí klubíček trochu pomáhat.
Z klubíček se časem vyklubal medvídek. Nedokonalý, ale může se stát originálním kamarádem pro malé i velké.

Adoptujte si svého medvídka.
Společně tím podpoříme malého Maximka Čejkovského z Kostelce nad Černými lesy, kterému jakýkoliv finanční příspěvek usnadní život, protože peníze budou využity pro něj na nákup rehabilitačních pomůcek nebo zdravotnického materiálu.
Pokud neznáte jeho příběh :  http://www.maximek.eu/?page_id=38

Adopce medvídka je jednoduchá:
1. Medvídka si vyberte z fotek na profilu Medvídkov Nadčernýmilesy
2. Pošlete mi na tento FB profil zprávu (nebo na email : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) se jménem vybraného medvídka a vaši doručovací adresu
3. V odpovědi vám zašlu číslo účtu, kam poukážete 250,- Kč (vyšším příspěvkům nebráním) + poštovné (pokud nejste z našeho města).
4. Medvídka vám pak předám osobně nebo pošlu poštou.

medvidek

Po ukončení akce předám finanční příspěvky za adoptované medvídky rodičům malého Maximka. A budu vás o tom informovat na tomto profilu.
Rodiče Zbyněk a Petra Čejkovských jsou samozřejmě o nápadu „Adoptuj si medvídka – pro Maxima“ informováni a souhlasí se zveřejněním údajů, týkajících se jejich syna. Budou tuto akci sledovat a těšit se spolu se mnou, že alespoň trochu pomůžeme.


Potěší mne, když zároveň dáte souhlas se zveřejněním vašeho jména jako adoptivního rodiče medvídka  
Lenka Nováková

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Středa, 12 Duben 2017 17:17
 
Malý Maxim je velký bojovník. A na bitvu není sám PDF Tisk Email

Malý Maxim je velký bojovník. A na bitvu není sám
 

Kostelec n. Č. l. – Těžkou životní cestu má již od narození Maxim Čejkovský, který před měsícem oslavil šesté narozeniny.

maxim-mg-20141208-130005 galerie-980

V oblasti zdraví chlapcovi štěstí nepřeje, o to větší štěstí má na lidi okolo sebe. Při Maximkovi od narození stojí nejen rodiče a skvělá sestřička, ale také rodinní známí i další milí lidé.

Honza Homola z kapely Wohnout, který je rodinným přítelem, se před festivalovou sezonou rozhodl nechat podepsat svou kytaru co nejvíce hudebníky. Cílem je pak nástroj vydražit a vytěžené peníze věnovat Maximkovi. „Moc si vážíme tak skvělého nápadu pomoci Maximkovi," okomentovala počin Petra Čejkovská, chlapcova maminka. Podle jejích slov na kytaře stále přibývají podpisy. „Necháme se překvapit, jak to všechno dopadne," řekla.

U Čejkovských bohužel v současné době není vše zalité sluncem, ačkoli se ostatní snaží pomoci. „Prožíváme ne příliš šťastné období," potvrdila Petra Čejkovská. „Před čtrnácti dny jsme museli s Maximkem do nemocnice, nakonec se z toho vyklubal docela ošklivý zápal plic," popsala neveselou situaci. Maximek se podle jejích slov stále ještě zotavuje. U dětí, jako je Maximek, to totiž trvá mnohem déle než u jiných dětí.

Aby toho nebylo málo, nemoc přišla téměř ve chvíli, kdy dcera Amálka opět začala chodit do školy. „Naštěstí je moc šikovná, takže se to dá zvládnout," chválila dcerku Petra Čejkovská.

Rodině může pomoci kdokoli. Pro Maximka se stále sbírají víčka, přispět lze také na sbírkový účet u nadace AveVia. Peníze rodina využívá na rehabilitační pomůcky, zdravotnický materiál a podobné nezbytnosti.

Autor: Lucie Mašínová
Zdroj: http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/maly-maxim-je-velky-bojovnik-a-na-bitvu-neni-sam-20160910.html

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Pátek, 21 Říjen 2016 14:35
 
Kytara pro Maxima PDF Tisk Email

Kytara pro Maxima

O malém Maximovi od nás již víte (sbírka víček, speciální edice fotografii od světoznámé fotografky Jana Wallace a mnoho dalšího). Sledujte a podpořte další projekt pro Maxima.

kytara pro maxima

Honza Homola z kapely Wohnout se rozhodnul pomoci malému chlapci, který to nemá v životě jednoduché. Pomožtemu také - proto sledujte tuto stránku na FCB Kytara pro Maxima sdílejte, lajkujte ať se informace o tomto projektu dostane co nejvíce mezi lidi. Aktuální informace sledujte na facebookové stránce Kytara pro Maxima

Výběr několika osobností, kteří již kytaru podepsali (autor fotografii: Honza Homola)

chinasky eva pilllarova  jakubkohak  jaroslav sveceny

 

Videoprezentace Kytara pro Maxima: https://youtu.be/ZvSdol8XE9g  

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Úterý, 02 Srpen 2016 10:57
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Strana 1 z 6

www.facebook.com/ceskobrodak

Mail: info@ceskobrodak.cz

GSM: 774 200 158

GSM: 739 749 197