Český Brod máme rádi. Chceme zde v klidu žít, ne jen přežít.

Novinky-OSTATNI
PF2014 PDF Tisk Email

PF2014

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Neděle, 29 Prosinec 2013 20:58
 
Město v pohybu 2013 PDF Tisk Email

Město v pohybu

Město v pohybu

 

Kompletní program naleznete ZDE

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Pondělí, 02 Září 2013 08:08
 
20. zasedání Zastupitelstva ČB PDF Tisk Email

Pozvánka na 20. zasedání Zastupitelstva města Český Brod

Dne 30. ledna 2013 od 18:00hod. se v obřadní síni českobrodské radnice koná 20. zasedání Zastupitelstva města Český Brod.

Hlavním důvodem proč na toto zasedání upozorňujeme, je jeden z hostů tohoto zasedání - vedoucí územního odboru Kolín Policie ČR plk. Mgr. Dušan Žďárský.

NEVÁHEJTE A PŘIJĎTE SI POSLECHNOUT ZHODNOCENÍ ROKU 2012 Z HLEDISKA BEZPEČNOSTI A INFORMACE O SOUČASNÉM STAVU NA ÚZEMÍ ČESKÉHO BRODU!!!

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Úterý, 29 Leden 2013 22:41
 
Příklady hodné následování PDF Tisk Email
Dealera drog pomohli policisté z Hradiště dopadnout ve svém volnu
 
Až pětiletý žalář hrozí šestatřicetiletému muži z Luhačovic, kterého dopadli policisté při prodeji pervitinu. Drogu nabízel přímo na parkovišti uherskohradišťského supermarketu.
 
Na dealera upozornili své kolegy dva policisté, kteří v tu dobu měli volno a šli si nakoupit do obchodu.
Na parkovišti uviděli podezřelou scénu, při níž pravděpodobně docházelo k prodeji drog. Protože byli v civilu a neozbrojeni, okamžitě přivolali své kolegy ve službě. Policejní hlídka vyjela na parkoviště a zastavila jak odjíždějícího muže, tak zadržela dvojici sedící v zaparkovaném autě,“ přiblížil zadržení policejní mluvčí Aleš Mergental.
V odjíždějícím autě si podle vyšetřovatelů mladý muž odvážel koupené tři dávky pervitinu. „V zaparkovaném autě byla řidička a na sedadle spolujezdce šestatřicetiletý muž, který měl u sebe téměř pět gramů pervitinu a kromě toho legálně drženou pistoli,“ poznamenal mluvčí.
Policisté zajistili jak pervitin, tak i zbraň a eskortovali prodejce drog do policejní cely. Zadržený je podezřelý z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.
 
Ačkoliv je tento případ staršího data a není přímo z Českobrodska, přesto si zaslouží určitou pozornost. Je to ukázka toho, jak lze s trestnou činností bojovat, i když nejste zrovna policistou ve službě. Každý z nás se může setkat s jednáním, které vykazuje známky trestného činu či přestupku. Není nic jednodušího, než vytočit linku 158 a své podezření nebo poznatek oznámit. Záleží na odpovědnosti a osobní statečnosti každého z nás. 

Právo - Novinky.cz 

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Úterý, 20 Březen 2012 17:11
 


www.facebook.com/ceskobrodak

Mail: info@ceskobrodak.cz

GSM: 774 200 158

GSM: 739 749 197