Nechceme být součástí "heroinového trojúhelníku" a "narkotrasy", drogy a dealeři pryč z města!

Staň se novým policistou PDF Tisk Email

Staň se novým policistou v Českém Brodě

Po projednání v komisi bezpečnosti starosta města upozornil nadřízené složky Policie ČR na nedostatečné personální vybavení Obvodního oddělení Český Brod. Následně se ředitel Krajského ředitelství policie Středočeského kraje obrátil na starostu s žádostí o spolupráci při obsazování služebních míst policistů. Společným zájmem policie i města je bezpečnostní situace v našem regionu a celém kraji.

2 policieKrajské ředitelství policie Středočeského kraje stále disponuje několika desítkami volných služebních míst na základních útvarech. Nově přijatí uchazeči mohou nastoupit službu policisty na obvodních odděleních nebo jako dopravní policisté v rámci Středočeského kraje. Po získání patřičných zkušeností a znalostí mohou být v rámci kariérního růstu zařazeni na ostatní útvary.

Nejefektivnějším způsobem je obsazování volných míst novými policisty z lokalit jejich budoucího působení. Policisté, kteří bydlí v místě svého útvaru, působí pozitivně na bezpečnost i mimo službu. Stejně tak k nim občané mají větší důvěru, protože mají společný cíl a tím je bezpečí místa jejich bydliště.

Kompletní článek naleznete ZDE

Informace o náboru k Policii České republiky - Krajské ředitelství Středočeského kraje

Stále přijímáme nové uchazeče do řad středočeské policie. Krajské ředitelství policie Středočeského kraje stále disponuje několika desítkami volných služebních míst na základních útvarech. Nově přijatí uchazeči mohou nastoupit službu policisty na obvodních odděleních nebo jako dopravní policisté v rámci Středočeského kraje. Po získání patřičných zkušeností a znalostí mohou být v rámci kariérního růstu zařazeni na ostatní útvary. Rádi v našich řadách přivítáme všechny mladé a perspektivní jedince se zájmem o atraktivní a perspektivní zaměstnání.

Konkrétní informace k náboru naleznete na uvedeném odkazu: http://www.policie.cz/clanek/stale-prijimame-nove-uchazece-do-rad-stredoceske-policie-rozcestnik.aspx

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Úterý, 21 Duben 2015 10:29
 

www.facebook.com/ceskobrodak

Mail: info@ceskobrodak.cz

GSM: 774 200 158

GSM: 739 749 197