Pocit bezpečí je jednou ze základních potřeb člověka.

Projekty PDF Tisk Email

Projekty v rámci Community policing

Občanské sdružení Českobroďák se nezabývá pouze volnočasovými aktivitami a prevencí, ale i děním v Českém Brodě na poli bezpečnosti. Rozhodli jsme se zapojit do veřejného života naší obce, navázat dialog s odpovědnými orgány a činiteli a pomoci jim dle možností, které skýtá nezisková organizace, v nelehkém boji se zvýšenou kriminalitou našeho regionu. Tato spolupráce započala v polovině roku 2011. 

V souladu s dohodou Community policing se snaží naše sdružení realizovat několik projektů. Jsou zaměřeny především na prevenci, čímž se snažíme přispět k předcházení sociálně patologických jevů v Českém Brodě a jiným bezpečnostním problémům. Jak již bylo zmíněno, spolupráce v rámci Community policing v Českém Brodě funguje. Nyní je zapotřebí zapojit Vás veřejnost, spoluobčany, aby jste přispěli a pomohli usilovat o lepší a bezpečnější Český Brod. Je to přece důležité pro každého z nás.

Jako aktivní občané jste se mohli zapojit do projektu Děti na přechodech, který již funguje od počátku roku 2012. Nadále hledáme dobrovolníky mezi námi. Dále je zde možnost zúčastnit se některého z našich kurzů nebo přispět v boji proti kriminalitě poznatkem, který můžete pomocí formuláře anonymně zaslat našemu sdružení a my jej předáme dál PČR nebo MP.

Tuto sekci “Projekty - Community policing” budeme postupně doplňovat o další projekty, které se budeme snažit realizovat na území Českého Brodu, v případě zájmu i v okolních obcích. Máte-li nějaký nápad, návrh či připomínku k této oblasti naší činnosti, kontaktujte nás prosím.   

 

AddThis Social Bookmark Button
Aktualizováno Úterý, 06 Listopad 2012 13:46
 

www.facebook.com/ceskobrodak

Mail: info@ceskobrodak.cz

GSM: 774 200 158

GSM: 739 749 197