Jsme hrdí na to, že sportujeme a nefetujeme!

Paintball PDF Tisk Email

Snažíme se obnovit tradici paintballu v Českém Brodě, s nímž mají členové Českobroďáka dlouholeté zkušenosti. Aktuálně se provozují hry 1x za měsíc (v případě zájmu jsme připraveni provozovat hry častěji). Datum a čas srazu je zveřejněn na fóru Českobroďáka a stránkách facebooku věnovaných paintballu v Českém Brodě.

Hry se převážně odehrávají v budovách starých kasáren u obce Přehvozdí. Kasárny jsou pronajaty soukromou osobou, které je nutno zaplatit mírný vstupní poplatek (úklid budovy a její údržba).

Paintballu se smí zúčastnit pouze svéprávné osoby plnoleté (starší 18 let). Před hrou je každý hráč seznámen s bezpečnostními pravidly, chováním v průběhu hry i po jejím ukončení a o správném používání bezpečnostních pomůcek. Dané poučení pak stvrdí podpisem. Po podepsání dané listiny je každý hráč zodpovědný sám za sebe.

Hry se smí zúčastnit pouze hráč s odpovídající výbavou – maska, zbraň, případně další schválené paintballové vybavení. Pro osoby, které by si chtěli hru pouze vyzkoušet a nemají vlastní vybavení, je možno si vybavení od nás za mírný poplatek vypůjčit (zbraň, maska, ochranné vyztužené rukavice a munice). Pro účastníky s vlastní výbavou nabízíme možnost nákupu munice, případně doplnění plynu tlakové bomby CO2. V případě potřeby jezdíme před každou hrou do specializovaného paintball shopu a jsme schopni vyřídit dodatečná přání (naplnění vzduchových lahví apod.).

O podrobnostech si můžete popovídat na našem fóru, facebooku a nebo napište kontaktním osobám:

Tomáš Macek, tel. 737973451

Honza Bursa, tel. 724084105 

mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

provozovatel areálu bývalých kasáren v Přehvozdí - Luboš Kulhavý, tel. 605 067 940